İade Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü herhangi bir hasar vermeden ve kullanmadan 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İadesi istenen ürünler iade şartlarına uygunsa ürün elimize geçtiği gün itibarıyla 3 iş günü içerisinde bedeli tarafınıza takdim edilecektir. Üründe hasar, tahrip, kullanma, değiştirilme ve benzer hallerde yani müşteriye teslim edildiği andaki haliyle iade edilmemesi durumunda www.semdiamond.com ürünü teslim almaz ve bedelini iade etmez.

Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, v.s) kesinlikle iade alınamamaktadır.

www.semdiamond.com'dan yapmış olduğunuz alışverişi iptal edebilirsiniz.

1. Ürün henüz gönderilmediyse; sabah saat  9:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında mail yoluyla ya da telefon ederek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Pazar günleri hariçtir.

2. Ürün kargoya verildiyse; yukarıdaki yöntemlerden biri ile bize haber verdikten sonra, ürün faturası, kargo teslim belgesi ve  ürünün kendisini bize sağlam ve eksiksiz olarak ulaştırdığınız takdirde iptal talebiniz işleme alınır. 

Havale ve Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iadesi ve iptali sonrasında ürün ya da ürünlerin bedeli işlem başladıktan 7 iş günü içerisinde hesabınıza gönderilir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerin iptali ve iadesi sonrası bedelin tarafınıza yansıması için geçecek olan süre  tamamen kullanmakta olduğunuz bankanın insiyatifindedir. Bu sürenin kısa yada gereğinden uzun olması  www.semdiamond.com'un elinde olmayan ve etkisinin olamadığı bir durumdur.