WhatsApp sipariş hattı
0532 066 32 20
media

KALIN BANTLI YÜZÜKLER

 Kalın bantlı olan yüzükler sağlam karakteri yansıtan yüzüklerden olarak karşımıza çıkar. Hem spor giyimin hem de özel günlerde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alan yüzük modellerindendir

İNCİ YÜZÜKLER

İnci yüzükler modasını kaybetmeyip özgürce istediğiniz kıyafete göre kombin yapabileceksiniz. Özellikle eklem tarzı kullanacağınız bu yüzük modelleri ile şıklık yarışı sizleri bekliyor.

VİNTAGE YÜZÜKLER

Eskitme yüzük modasının yıl kaç olursa olsun modasının geçmediğinin hepimiz farkındayız. Klasik vintage yüzükler ile 19, yüzyılın modasını yansıtabilirsiniz. Ayrıca daha değerli görünüme 2019 yılının sonbahar aylarında daha fazla trend olacağı beklenen bu yüzüklerle çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

RENKLİ TAŞLI YÜZÜKLER

Günlük kıyafetlerimizin olmazsa olmazı olan aynı zamanda 2019 yılının ilkbahar ve yaz aylarında en çok tercih edileceği beklenen renkli taşlı yüzükleri şimdiden takı kutularınızda bulundurmanız gereken parçalardan biri. Renklerle stilinizi bütünleyecek bu yüzükler ayrıca size bulunduğunuz ortamda bambaşka bir hava katacaktır. 

  • Oct 16, 2018
  • Yorum: 0
Yorum: 0

Yorum Yok

Yorum yap

*